Ana Sayfa / Bilgi / 2015 Bim Saat Kaçta Açılıyor

2015 Bim Saat Kaçta Açılıyor

2015 Bim Çalışma Saatleri
Ülkemizde her ilde ve hemen hemen her mahallede bir Bim olduğunu söylesek yalan olmaz.Bim toptan fiyatına perakende satışı ile oldukça uygun fiyatlara evimizin yiyecek ve içeceklerini temin etmektedir.Orta halli vatandaşlarımızın sık uğradığı mağazalardan birisi olmaktadır. Bim oldukça kullanışlı ve her bütçeye hitap eden malzemeleri ile ilk başta tercih sebebi olmaktadır.

Bim mağazalar zinciri ülkemizde daha da git gide yaygınlaşmaya başladığını söyleyebiliriz.Bim gerçekten ülkemizin öncü markalarından birisi olmuştur.Çalışma saatlerine bakacak olursak sabah saat 09:00 da açılmakta olup akşam ise saat 21:00 kapanmaktadır.Yani açılış sabah 9 akşam kapanış saat 9 olmaktadır. Bu saatler arası alışverişinizi sıkıntısız bir şekilde yapabilirsiniz.Aynı zamanda Bim yapmış olduğu kampnayalar ile tüketicilerine güzel fırsatlar sunmaktadır.Yeni çıkan ürünleri uygun fiyata vermekte olup güzel kampanyalar ile vatandaşının yüzünü güldürmektedir.

Bim alışveriş konusunda iyi bir marka olup yukarıda belirtilen saatler arasında dilediğinizce alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bim açılış 09:00 olup Kapanış saati 21:00 olmaktadır.

bim-acilis-saati

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir