Ana Sayfa / Bilgi / Ağda’dan Sonra Sivilceleri Geçirme

Ağda’dan Sonra Sivilceleri Geçirme

Ağda Sonrası Sivilceler Nasıl Geçer?

Bazı veya bir çok bayan diyelim ağda sonrası cildinde oluşan sivilcelerden oldukça rahatsız olurlar ki görüntü olarakda pek hoş durmamaktadır.

Ağda yapmadan önce bu duruma bir önlem alabiliriz tam anlamıyla sivilcelerin çıkmasını önleyemeyiz fakat en aza indirebileceğimiz bir yöntemdir.Ve ayrıca ağda sonrası çıkan sivilceler ağdanın bir yan etkisi olarak tanımlayabiliriz.

Ağda öncesi bölgeye soğuk kompresler uygulayın ve terlemeye özen gösteriniz bu şekilde çıkacak olan sivilceleri en aza indirebiliriz.Ayrıca ağda dan sonra çıkan sivilceler olduysa bunlar patlatmayınız ellemek sivilceleri daha da kötü hale getirip yayılmasına yardımcı olacaktır.Vücut şampuanı ile sivilcelerinizi ovalayabilir ve kısa süre içerisinde sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

agda sivilce tedavi

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir