Ana Sayfa / Bilgi / Ağırbaşlı Kime Denir Kısaca

Ağırbaşlı Kime Denir Kısaca

Ağırbaşlı Kimdir
Ağırbaşlı kişiler toplum içerisinde kendisini hemen belli eder ve duruşu ve görünüşü ile ağır bir kişiliğe sahip olduğu belli olmaktadır. Ağırbaşlı çevresinde ve yakının da herşeye karışmamaktadırlar.

Ağırbaşlı olmak bir karakter meselesi olup çocukluğundan bu yana gelen bir durum olmaktadır.Kişinin çevresinde böyle ağır kişiler var ise bu kişininde onlara benzemesi çok normaldir. Ağırbaşlı kişiler soğuk davranırlar ve olaylara da aynı bu şekilde yaklaşırlar her hangi bir durum karşısında daima sert duruşları ile kendilerini kaybetmezler olaylara sakin yaklaşırlar.Ağırbaşlı kişiler beyefendi bir kişiliğe sahip olmaktadırlar.

Ağırbaşlı sonradan olunur mu pek bilmiyoruz ama karakter meselesi olduğu için insanlarda karakterlerini küçükken almaktadırlar.Çocukluktan gelen bir şeydir karakter meselesi.Aynı zamanda konuşmaları ile de Ağırbaşlı kişiler farklı olur kendini gösterir.

agirbasli-kimdir

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir