Ana Sayfa / Bilgi / Android Apk Dosyası Nasıl Yüklenir

Android Apk Dosyası Nasıl Yüklenir

Android Apk Dosyası Atma Çalıştırma
Android telefon kullanıcılarının yapmak isteyipte yapamadığı işlemlerden birisi olan Apk uygulamaları aslında oldukça kolay telefonunuza yüklenmektedir. Apk dosyası atıp bu uygulamayı yüklemek için yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın telefonunuzun içerisine girdiğinizde ilk klasötlerin olduğu yerde birde Apk klasörü açın sonrasında indirmiş olduğunuz Apk uzantılı uygulamasıda bunun içerisine atın ve hepsi bu kadar buraya kadar yaparsanız zaten gerisi basittir.Telefonunuzu bilgisayarınızdan çıkarın ve menüden Dosyalarım klasörüne girin burada Apk klasörünü göreceksiniz içerisine girin ve atmış olduğunuz uygulamayı yükleyin oldukça basittir ki resimli anlatım yapma gereği bile duymadım diyebilirim.

Apk yüklemek işte bu kadar basit bir işlem olmaktadır. Apk uygulamaların çoğu google play üzerinden kakmış uygulamalar olmakta olup ister oyun ister,uygulama,program gibi her Apk uzantılı dosyayı bu şekilde telefonunuza atıp kurulumunu yapabilirsiniz.Takıldığınız bir yer olursa konu altına hemen mesaj bırakınız yardımcı oluruz.

andorid-apk-yukleme

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir