Ana Sayfa / Bilgi / Bayan Manken Vücut Ölçüleri

Bayan Manken Vücut Ölçüleri

Manken Vücut Ölçüleri Bayan
Bayan manken olabilmek için oldukça iyi bir görünüşe bir fiziğe özellikle bir boya ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak manken olacak olan bayanlar için boy çok önemlidir.Ülkemizdeki bayanların ortalama olarak boyları pek yetmesede bu konudan ötürü manken olamayabilirsiniz.

Podyumlarda yürüyebilmeniz için belirli boy ve fizik ölçülerine ihtiyacınız olmaktadır.Boy olarak kesinlikle 1.75 cm üzeri olunmalı yüz güzelliği önemli olup vücut ölçüleri ise 90-60-90 olmalıdır.Standartları bu şekilde dir ki hatta 1.75 cm boy ile bile manken olunması güç olabilmektedir.Farklı bir yüz hattına sahip olan bayanların seçilmesi daha öncelikli olabilmektedir.

Güzelliğine ve fiziğine güvenen herkes manken olabilmek için başvuru yapabilir ajanslara kayıt olabilir.Tabi bu ölçü standarlarını karşılamanız öncelikli olarak hedefiniz olmalıdır.Manken olarak tanınan bir isim olup ciddi paralar kazanabilir dizilerde de boy gösterebilirsiniz.

bayan-manken-olculeri

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir