Ana Sayfa / Soru Cevap / Beyin tümörünün başlıca belirtileri

Beyin tümörünün başlıca belirtileri

Beyin Tümörü Nasıl Anlaşılır

Beyin tümörlerini belirtileri aslında açık ve net kendini göstermektedir.Beyin tümöründe ise görülen rahatsızlıklar sık bayılmalar,şiddetli baş ağrıları, vücutta oluşacak olan kısmi felç olma durumları, kusmalar ve mide bulantıları ve son olarak kişik bozukluğu kendini göstermektedir.

Beyin tümörünün iki çeşidi bulunmaktadır.İyi huylu ve kötü huylu olarak ayırabiliriz.İyi huylu tümörler ise tümör alındıktan sonra tekrar bir oluşum göstermeyerek hastanın iyileşmesi gözlemlenmektedir.Kötü huylu tümör ise tümör bulunduğu yerden alındıktan sonra bir süre sonra tekrar orada üremesi ve hastanın bir süre sonra hayatını kaybetmesine neden olabilmektedir.

beyin tumoru

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

sürme çekmenin faydaları

Sürme Çekmenin Yararları

Sürme Çekmenin Sağlığımız Açısından Yararları Sürmenin sağlığa oldukça yararı olduğunu biliyor muydunuz? Sürmenin ne iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir