Ana Sayfa / Genel / Bim Kaçta Açılıyor?

Bim Kaçta Açılıyor?

Bim Mağazaları Kaçta Açılıyor ?

Bim kaçta Açılıyor, günümüzde sanıyoruz ki Bim mağazalarının girmediği sokak kalmamıştır. Bim büyük bir indirim mağazacılığı olarak tanımlayabiliriz. Türkiye’de büyük bir yere sahip olup ülkemizn en büyük perakende kuruluşu olmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde de bulunan ve hemen hemen artık her bir mahallede yer alan Bim her geçen gün daha da çok büyüme göstermektedir. Bim açılış saati olarak ise sabahları 09:00′ da açılmakta ve akşamları ise 21:00’da kapanmaktadır. Yaz kış aynı saatler olmaktadır.

Bim tarihine biraz inecek olursak ülkemizde ilk olarak faaliyetine 1995 yılında geçti ve 21 mağazası ile hizmetini gösterdi. Başlıca amacı gıda malzemelerini elinden geldiğince en uygun fiyat ve kalitesi ile insanlara sunmak oldu. Çok sayıda özel markalar olmakta olup aynı zamanda bilindiği üzere kendi fabrikalarında üretilen malları kendi bünyesinde satmaktadır. Şuan için bilindiği kadarıyla Türkiye’de 4809 mağazası ile hizmetini sürdürmektedir ki kısa süre içerisinde daha da büyüyeceği gözükmektedir. Türkiye’nin yanı sıra ise Fas’ta 116 mağazasının bulunduğu da bilinmektedir.

Bim 2012 yılında operatörlerini Avea destekli olarak halka sundu. BİMCell ile son bilinen 1 milyon aboneye yaklaştığı olmaktadır. Yine diğer operatörlerden daha uygun fiyatlara konuşma, İnternet ve mesajlaşma imkanı sunmaktadır. Bir çok ürünün de indirim olduğu gibi her hafta içi Cuma günleri Aktüel Ürünler adı altında bir çok konseptinin dışında ürünleri uygun fiyatlar ile satışa çıkarmaktadır. Bu ürünler daha çok elektronik eşyalar üzerine olduğunu söyleyebiliriz.

1995 yılının Mayıs ayından beri hizmette olan Bim daha bir çok yere her gün mağazasını açmaktadır. Vermiş olduğu hizmet ile bir çok kişinin Bim’den alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Bilinen bir iddia vardır ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu olan Bilal Erdoğan Bim’in gizli ortaklarından olduğu söylenmektedir.

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

sorumluktan kacan insanlar

Sorumluluktan Kaçan İnsanların 15 Ortak Özelliği

Hepimizin Hayatında Varlar!  Sorumluluktan Kaçan İnsanların 15 Ortak Özelliği Herkesin hayatının bir köşesinde bu tarz insanlar vardır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir