Ana Sayfa / Bilgi / Emniyet Kemeri Neden Önemlidir

Emniyet Kemeri Neden Önemlidir

Emniyet Kemerinin Önemi kısaca
Emniyet kemeri demek güven kemeri can kemeri olarak da söyleyebiliriz.Bizim ülkede herkes pro araç kullanıcısıdır yani çok iyi kullanırlar ve bana bir şey olmaz takmam diye yola çıkarlar sonrasını Allah bilir diyoruz.Emniyet Kemeri her araçta var olup takılması zorunlu olmaktadır.Kaza esnasında sizin sağa sola vurmanızı ve araçtan fırlamanızı önlemek için var olup en az hasar ile araç içerisinden çıkmanıza yardımcı olur.Siz ne kadar iyi araç kullanıcısı olsanız dahi başka bir aracın gelip size vurmasına engel olamazsınız.

Emniyet Kemeri artık tüm haliyle zorunla hale gelmiş ve takmayanlar için ciddi cezalar gündemde olmaktadır.Hayatını ve ailesini düşünen bir insan zaten emniyet kemerini hemen takar ve o kemerini tak uyarısına fırsat vermeden bağlar kendisini.Öyle bir şey ki arabanıza bindiğinizde arabanızı çalıştırmadan öncelikli olarak Emniyet Kemerinizi takıyorsunuz ve çalıştırıp yolunuza devam ediyorsunuz hepsi bu kadar.

Allah kimseye kaza bela göstermesin siz kısa yola dahi çıkar olsanız hemen Emniyet Kemerinizi bağlayın ve o şekilde gidin hele ki aracınızda aileniz var ise her birine kemerini taktırmalısınız siz takmayın isterseniz kendinizi düşünmüyorsanız ailenizi düşünmelisiniz değil mi ama herkese kazasız belasız iyi sürüşler dileriz.

eminyet-kemeri

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

1 Yorum

  1. Süper bu ya elinize sağlık teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir