Ana Sayfa / Soru Cevap / Futbolda Vole nasıl vurulur?

Futbolda Vole nasıl vurulur?

Futbolda Vole Nedir?

Futbolda Vole vurmak oldukça beceri isteyen bir yetenektir. Her isteyen vuramadığı gibi düzgün de vuramaz.Futbolda vole tanımını kısaca yapacak olursak topa gelişine havada yana yatarak vurmak olarak tanımlayabiliriz ki aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

Bir topa vole vurabilmeniz için ilk önce top sizin vole vurmanıza müsait bir şekilde gelmesi gerekmektedir.Volelik bir orta geldiğinde ise hiç kaygılanmadan top havada yana yatarak gelişine vurmanız yeterli olacaktır.Futbol vole vurmak bir estetiklik desek yalancı olmayız herhalde ilgi çekici ve seyirciyi heyecanlandıran bir vuruş şeklidir.

futbolda vole nasıl vurulur

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

sürme çekmenin faydaları

Sürme Çekmenin Yararları

Sürme Çekmenin Sağlığımız Açısından Yararları Sürmenin sağlığa oldukça yararı olduğunu biliyor muydunuz? Sürmenin ne iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir