Ana Sayfa / Bilgi / Liposuction (liposakşın) Nedir?

Liposuction (liposakşın) Nedir?

Liposuction (liposakşın) Nedir? sorunun tanımı yapacak olursak, Liposuction vücut`un belli bölgelerinde, insanlarımızın rejim yaparak, diyet yaparak veremediği bir takım yağ birikimlerini almak için kullanılan bir tekniktir. Önce hangi bölge olduğunu belirliyorsunuz sonra içeriye bir tane ince kalem sokuyorsunuz ama tabi ki belirli şartlar içersin de daha sonrada içeride ki yağları emip dışarıya alıyorsunuz. Ameliyat budur, ameliyat sonrasında o bölgede bir boşluk olacağından dolayı oraya bir korse veya bir bandaj gibi bir madde ile dolayıp sarma işlemi yapılıyor. Kısa süre içinde bu dokularınız iyileşmiş oluyor.

Liposuction nedir
İşin temeli; sizin şikayette olduğunuz bölgenin, içindeki atmakta zorlandığınız bu yağları birazcık olsun azaltabilmek ve sizi ince bir hale getirebilmektir (liposakşın).

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir