Ana Sayfa / Bilgi / Nüfus Müdürlüğü Kaçta Açılıyor 2015

Nüfus Müdürlüğü Kaçta Açılıyor 2015

2015 Nüfus Müdürlüğü Çalışma Saatleri
Vatandaşlık hizmetlerinden yararlanmak için nüfus müdürlüklerine gidebilir bilgi alabilir gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.Nüfus müdürlüklerinde nüfus ile ilgili tüm işlemlerinizi görebilir bilgi alabilirsiniz.

Nüfus müdürlüğü devlete ait olduğu için devlet dairelerinin çalışma saatleri belli olmaktadır.Nüfus ile ilgili işlemleri yapabilmeniz için çalışma saatleri arasında tüm işlerinizi görebilirsiniz.Nüfus müdürlüğünü çalışma saatlerine bir bakacak olursak sabah 08:30 da açılmakta olup öğle arasına 12:30 girip 13:30 çıkmaktadırlar.Akşam ise kapanış saati 17:30 olmaktadır.Bu saatler arasında işlerinizi halledebilirsiniz.Hafta sonları ise Cumartesi ve Pazar günleri kapalı olmaktadır.

Yukarıda belirtilen saatler aralığı nüfus müdürlüklerine uğrayabilir gerekli evrak ve bilgi işlerinizi halledebilirsiniz.Bizlerin önerisi ise erken kalkan erken yol alır misali sabah erken saatte gidip işinizi hemen görmenizdir.Çünkü oldukça kalabalık olabiliyor hiç kuyruk beklemeden sıra beklemeden işlerinizi görün deriz.

Sabahtan öğlene kadar 08:30 – 12:30
Öğleden akşama kadar 13:30 – 17:30

nufus-mudurlugu

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir