Ana Sayfa / Bilgi / Skype Mesajlarını Silme

Skype Mesajlarını Silme

Skype’deki Mesajlar Nasıl Silinir

Skype üzerinde bilindiği üzere mesajlar kalmakta yani geçmiş gösterilmektedir.Sizde bu mesajlardan rahatsızlık duyduysanız silmek istiyorsanız izlemeniz gerek yok şöyledir.

“Skype global bir chat programıdır, teknolojiyi takip ederek devamlı güncellenerek karşımıza yeni özellikleri ile çıkmaktadır.”

Oturumunuzu açın ve yukarıdaki menülerde Ayarlar yazısına tıklayalın açılan menüde Seçenekler linki tıklayalım ve açılan sayfada göreceğiz ki sol menüler mevcuttur hemen Gizlilik sekmesine tıklayalım ve burada göreceğiz ki Geçmiş Kaydı adı altında ayarlarımız mevcuttur buradan kendinize göre bir düzenleme yapabilirsiniz.

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Kitap okumayı sev(dir)mek için ne tür yollara başvurulmalı

Bu yazımızda okuma alışkanlığı kazanmak, roman-hikaye kitaplarını okumayı sevdirmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız. Kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir