Ana Sayfa / Moda / SPOR SÜTYEN MODELLERİ

SPOR SÜTYEN MODELLERİ

Fiziksel Antremanlarda Düzgün Sütyen Seçimi

Spor Sütyen Modelleri konusunda değinmeden önce fiziksel ve zihinsel sağlığımızı geliştirebileceği için, her yaştan erkekler ve kadınlar için en iyi egzersiz formlarından biri koşmaktır. Ama bayanların dikkat etmesi gereken spor yaparken sütyen seçimi konusunda doğru karar vermesi gerekir. Koşmanın en büyük avantajlarından biri, Bir çift iyi koşu ayakkabısı dışında özel bir hazırlık gerektirmez. Ancak bu spor aktivitesini düzenli olarak ele almaya karar verirseniz, koştuğunuzda uygun şekilde giyindiğinizden emin olmak önemlidir. Yaz aylarında koşu kıyafetleriniz, kışın koşu giysilerinizden oldukça farklı olmalıdır. Yaz aylarında çoğu insan şort ve gevşek tişörtler giymeyi tercih ediyor. İnsanlar kışın ise kış koşu ayakkabısı, bir çift sıcak koşu pantolonu, bir tişört, bir ceket ve eldiven giymeyi tercih eder..

spor sütyen modelleri

Koşu çorapları kalın olmalı ve ayağınıza uygun şekilde oturmalıdır. Doğru takılan iç çamaşırı giymek de her koştuğunuzda önemlidir. Kadınlar, çalışmaya başlamadan önce bir sütyen modelini (tercihen bir spor sutyeni), doğru büyüklükte ve uygun destekle seçmelidir.

spor sutyen modelleri beyaz renk

Sütyensiz koşmayı tercih eden bazı kadınlar var. Bu kısa vadede bazı kadınlar için uygun olsa da, uygulama cesaret istemektedir. Sutyen olmadan koşmak, normalde ortaya çıkan sıçrayan hareket nedeniyle bir kadın için bazı fiziksel problemlere yol açabilir. Uygun desteğin olmaması üst göğüs bölgesinin bir süre sonra ağrımasına neden olabilir. Uzun koşularda rahatlık için, uygun bir spor sütyen giymek gereklidir. Aşağıda, koşarken doğru sütyen giydiğinizden emin olmak için birkaç adım verilmiştir:

Nem emici malzemeden yapılmış bir sütyen seçin. Koşu yaparken pamuk sütyenlerden kaçınılmalıdır, çünkü zıplamaya başladığınızda ıslak kalırlar.

Bir sütyen üzerinde çalışırken, satın almadan önce sütyen desteğini test etmek için, birkaç kez yerinde koşun. Meme hareketini en aza indiren sütyen seçin.

En iyi sütyen bile bir süre sonra elastikiyetini kaybedebilir ve bu nedenle sütyeninizi sık sık değiştirmeniz gerekir, ki bu yaklaşık 72 yıkamadan sonra yapılır. Herhangi bir ağırlık ve büyüklükteki dalgalanmalarda, sütyeninizi daha çabuk değiştirmeniz gerekebilir.

Daha büyük göğüsleri olan kadınlar, daha geniş omuz kayışları ile racer sırt kayışları olan sütyenleri tercih etmelidir.

Spor Sütyen Ölçü Hesap Tablosu

spor sutyen olculeri tablosuspor sutyen olculeri örnek

Tercih Etmeniz Gereken Spor Sütyen Modelleri

Aşağıdaki bulunan spor sütyen modellerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz. Aşağıdaki sütyen modelleri standart bedenlerdir.

Büyük Boy Spor Sütyen Modelleri

Büyük boy spor sütyen modellerini aşağıda bulunan galerimizden inceleyebilirsiniz.

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

Futbolcu Saç Model Şekilleri

Futbolcu Saç Şekil Örnekleri Futbol sahalarındaki bize enteresan gelen futbolcu saç modelleri onlar için çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir