Ana Sayfa / Teknoloji / Ücretsiz Premium WordPress Temalar

Ücretsiz Premium WordPress Temalar

Ücretsiz Premium WordPress Temalar

WordPress ilk çıktığından bu yana hem Google un sevdiği kod dizilimine sahip hem de WordPress’in gerçekleştirdiği standart temalar Premium temalar güzel ve sadece şıklıklara sahip olarak kullanıcıların istediklerini vermeye devam ediyorlar. Her kategorinin standart yada Premium teması var ve bu sayı oldukça fazla belki 100 binleri geçiyor. Almış olduğunuz domain adresinize çok kaliteli Premium temalar kurabilirsiniz. Üstelik ücretli temaların yanı sıra binlerce ücretsiz temalardan da faydalanabilirsiniz.

Türk ve yabancı sitelerin meydan getirdiği Premium ve standart temaları ücretsiz olarak kullanabilir ve hatta üzerlerinde istediğiniz değişiklikleri ve düzenlemeleri yapabilirsiniz. WordPress inizin üzerinde ne kadar fazla profesyonel değişiklikler yaparsanız o kadar fazla WordPress’iniz özgün hala gelecek ve Google ‘un sevgisi sitenize karşı daha fazla olacak. Buna eş değer olarak Google aramalarında üst sıralara çıkarak özgün yazılarınızı wordpress bloğunda paylaşabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız hataların çözümüne çok rahat bir şekilde WordPress destek birimine başvurunuzun ardından çözebilirsiniz. WordPress Premium ve Standard tema ve Plugin firmalarından bahsedecek olursak. Firma, Evlilik & Düğün, Film, Futbol, Galeri, Haber, Kişisel, Moda, Oyun, Portal, Spor, Şarkı Sözleri, Tatil, Video, blog , Premium gibi kategoriler altında toplayabiliriz. Sizlere paylaşımda bulunduğumuz temalar ise Türkçe uyumu olan temalardır. Karakter sorunu yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En çok kullanılan WordPress tema türleri ise ;

Blocks2 Theme, Türkçe

Monotech Theme, Türkçe

Rewire Theme, Türkçe

SlickPress Theme, Türkçe

Centric Theme, Türkçe

Cellar Heat Dark Theme, Türkçe

PrimePress Theme, Türkçe

Mini Theme, Türkçe

Hall Of Costumes Theme, Türkçe

Angel Theme, Türkçe

Pixelate Theme, Türkçe

Refreshed Theme, Türkçe

Portfolio Theme, Türkçe

CreativeArt Theme, Türkçe

Zinmag Futura Theme, Türkçe

Damai Theme, Türkçe

Zinmag Redux Theme, Türkçe

Design Love WordPress Teması, Türkçe

Bunlar haricinde Türkçe olarak değerlendirebileceğimiz. Dizi , film, oyun gibi temaları da kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı eklentileri kullanarak seo pluginleri de ekleyerek sayfanızın güzel yerlere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Hakkında Admin

Eastern Mediterranean Üniversitesi 2008 yılı mezunuyum. Web sektörünün dışında bir bölümden mezun olmama rağmen paylaşımı sevdiğim için mimarlık bölümünü bir kenara bırakarak, ziyaretçilerime faydalı olabilmek için detaylı konularda makaleler yazıyorum. Umarım emeklerim sizlere de faydalı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

logitech mouse

Logitech kablosuz mouselardaki bağlantı hatalaları

Logitech kablosuz mouselardaki bağlantı hatalaları her gün kullandığınız logitech mouse’unuzu bir açtığınızda fare imleçi oynatamadığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir